TIKLA ARA

Türksat Kablo Aramıza Hoşgeldin Kampanyası

1 Ay Hediye İnternet Kampanyası

Teknoloji mağazalarından TurkNet etiketli Asus ağ ürünleri satın alıp üzerindeki kodla TurkNet’li olanlara, 1 ay internet hediye.

“Asus Ürünleri Satın Alana Bir Ay Bedava kampanyasından” üzerinde kampanya etiketi bulunan Asus ürünlerini satın alan ve TurkNet’e yeni üye olan kullanıcılar faydalanabilir. Mevcut TurkNet üyeleri bu kampanyadan faydalanamaz.

Kampanyadan faydalanabilmek için satın alınan Asus ürünlerinin kutusunda yer alan etiketin üzerindeki kodu alanının kazınması ve promosyon kodunun internetten ya da telefonla TurkNet aboneliği başlatılırken kullanılması gerekmektedir.

Kampanya sadece bireysel (ev interneti) kullanımlar için geçerli olacaktır.

Bir promasyon kodu tek kullanımlıktır.

Hizmetiniz kullanıma hazır olduğunda size bilgilendirme yapılacaktır. Faturalandırma hizmet kullanılabilir hale geldiğinde başlayacaktır. Abone olduğunuzda, ilk faturanız aboneliğinizi başlattığınız günden, takip eden ayın başına kadar olan kullanımlarınızı içerecek şekilde hesaplanıp takip eden ayın ilk 10 günü içerisinde size gönderilir. Bir ay bedava kampanyasından abone olduğunuz ayı takip eden ay için yararlanacaksınız.

 

Ara Abone Ol: 0(212) 942 21 10

Hemen Başvur

 

Kampanyalar