TIKLA ARA

TurkNet Taahhütsüz İnternet ve Digiturk TV Paketi Kampanyası

TurkNet Taahhütsüz İnternet ve Digiturk TV Paketi Kampanyası

100 Mbps'ye kadar sınırsız internet AKN Yok ve Her Yöne 1000 dakika konuşma paketi ve Digiturk Evin Yıldızı Paketi bir arada 104 TL'ye!

0(212) 942 21 10 Hemen Başvur

 

Kampanya Şartları:

-  Kampanyadan sadece yeni aboneler yararlanabilir.
-  TurkNet internet aboneleri sadece avantajlı Digiturk paketini satın alabilirler.
- TurkNet Bireysel İnternet Paketi, taahhütsüz olarak sunulmaktadır, herhangi bir süre abonelik sözü gerektirmemektedir. Digiturk Evin Yıldızı fırsatından faydalanmak için 12 ay taahhüt sözü verilmesi gerekmektedir.
-  Digiturk Evin Yıldızı paketine 19 TL'ye sahip olabilirsiniz ve ilk ay Digiturk Evin Yıldızı paketi ücretsizdir.
-  Özgür İletişim Hizmeti fiyatı Türk Lirası cinsinden olup, bu fiyata vergiler dâhil edilmiştir.
-  Özgür iletişim hizmeti sınırsız ve adil kullanım kotası bulunmamaktadır.
-  Kampanya kapsamında eğer daha önce abone olduğunuz internet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhütünüz bulunmakta ise, taahhüt iptal bedelinizin en fazla 120 TL’lik kısmı, faturanıza 6 aylık taksitler halinde indirim olarak yansıtılır. Bunun için önceden kullanmış olduğunuz internet servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek, faturanız ile birlikte ödeme belgesinin, (212) 216 55 60 ‘ya fakslanması gerekir.
-  Özgür paket kapsamında aktivasyon hizmeti ücreti bulunmamaktadır.
-  ADSL altyapısında, altyapının uygunluğuna ve mesafeye bağlı, 16 mb/s’e kadar, VDSL altyapısında ise mesafeye bağlı TurkNet’in aktif YAPA altyapısında yer alan adreslerde 100Mb/s’e kadar download hızından yararlanabilecektir. Aktif altyapı dışında olan adresler için mesafeye bağlı 35Mb/s’e kadar (VDSL) download hızından yararlanabilecektir.
-  Abonenin yüksek hızlarda internet kullanabilmesi için kullandığı modemin VDSL2 teknolojisini desteklemesi gerekir.
-  Her Yöne 1000 Dakika Konuşma Paketi şehirlerarası (444 ile başlayan numaralar ve 3 rakamlı özel servis numaraları dâhil),şehir içi, STH (Alternatif Telekom Operatörleri), Yurt içi GSM, Uluslararası Kademe 1 ülkeleri sabit numaraları ile yapılan görüşmeleri içermektedir. Tüm yönler için yapmış olduğunuz her bir aramada 60 dakikaya kadar ücretsiz konuşulabilir.
-  TurkNet, kazanılmış haklar saklı kalmak koşuluyla, kampanya koşullarında ve tarifelerde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
- Bu kampanya Digiturk Partner tarafından oluşturulmuştur.
- TV platformu veya internet servis sağlayıcısı kampanya değişiklik yapma ve sonlandırma hakkını saklı tutar.
- TurkNet ve Digiturk sağlamış olduğu hizmete ait faturaları ayrı ayrı tarafınıza gönderecektir.
- TV platformu ve internet servis sağlayıcısı kampanyaları ayrı ayrı oluşturulmuş olup markalardan herhangi bir destek almak için ilgili müşteri hizmetleriyle iletişim sağlayabilirsiniz.


Kampanyalar