TIKLA ARA

Turknet taahüt internet Kampanyası

TurkNet Taahhütsüz İnternet Kampanyası

Kampanya kampasamında; 100 Mbps'ye kadar sınırsız internet AKN Yok ve Her Yöne 1000 dakika konuşma paketi tarifesi ayda sadece 64,99 TL üstelik beğenmezseniz paranız iade!

Kampanya süresince taahhüt istenmeyecektir.

Bu kampanya 1 ay bedava ve 120 TL'ye kadar taahhüt bozma bedelide hediye olacaktır.

Ara Abone Ol: 0(212) 942 21 10

Hemen Başvur

 

Şimdi evinize kadar geliyor, internetinizi kuruyoruz! Evinizde internet ve telefon hizmeti yoksa 150 TL değerindeki evde kurulum hizmeti TurkNet’te 60 TL. Üstelik kredi kartı veya banka kartı ile otomatik ödeme talimatı verilerek yapılan başvurularda sadece 30 TL!

Kampanya Şartları:

-  Özgür İletişim Hizmeti fiyatı Türk Lirası cinsinden olup, bu fiyata vergiler dâhildir.
-  Kampanya 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir.
-  Özgür iletişim hizmeti sınırsız ve adil kullanım kotası yoktur.
-  Kampanya kapsamında eğer daha önce abone olduğunuz internet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhütünüz var ise, taahhüt iptal bedelinizin en fazla 120 TL’lik kısmı, faturanıza 6 aylık taksitler halinde indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için önceden kullanmış olduğunuz internet servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek, faturanız ile birlikte ödeme belgesinin, (212) 216 55 60 ‘ya fakslanması gerekmektedir.
-  Özgür paket kapsamında aktivasyon hizmeti ücreti yoktur.
-  ADSL altyapısında, altyapının uygunluğuna ve mesafeye bağlı, 16 mb/s’e kadar, VDSL altyapısında ise mesafeye bağlı TurkNet’in aktif YAPA altyapısında yer alan adreslerde 100Mb/s’e kadar download hızından faydalanılabilecektir. Aktif altyapı dışında olanadresler için mesafeye bağlı 35Mb/s’e kadar (VDSL) download hızından faydalanılabilecektir.
-  Abonenin yüksek hızlarda internet kullanabilmesi içinkullandığı modemin VDSL2 teknolojisini desteklemesi gerekmektedir.
-  Her Yöne 1000 Dakika Konuşma Paketi şehirlerarası (444 ile başlayan numaralar ve 3 rakamlı özel servis numaraları dâhil),şehir içi, STH (Alternatif Telekom Operatörleri), Yurt içi GSM, Uluslararası Kademe 1 ülkeleri sabit numaraları ile yapılan görüşmeleri içermektedir. Tüm yönler için yapmış olduğunuz her bir aramada 60 dakikaya kadar ücretsiz konuşulabilir.
-  TurkNet, kazanılmış haklar saklı kalmak kaydıyla, kampanya koşullarında ve tarifelerde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Kampanyalar