TIKLA ARA

TurkNet Aboneliği İptal İşlemleri

TurkNet aboneliğinizi E-Devlet üzerinden veya TurkNet müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek iptalini sağlayabilirsiniz.

E-Devlet Üzerinden Abonelik İptal İşlemleri

1-) E-Devlet üzerinden iptal işlemi sağlamak için, güvenli elektronik imza (E-imza), Kimlik Kartı ile veya E-devlet kapısına internet bankacılığı/mobil bankacılık üzerinden giriş yaparak işleminize başlayabilirsiniz.

2-) Sisteme giriş yaptıktan sonra ilk olarak ana sayfada yer alan "Firmalar" sayfasına geçiş yapın.

3-) Ardından açılan sayfada yer alan "Telekomünikasyon" sekmesinden işleminize devam ederek bir sonraki adıma geçiş yapınız.

4-) Açılan sayfada firma listesi bulunmaktadır. "TurkNet" seçerek işleminize devam edebilirsiniz.

5-) Sayfada yer alan e-Devlet Kapısı Üzerinden Sunulan Hizmetler başlığı altında bulunan "Abonelik Fesih Başvurusu" linkine tıklayarak bir sonraki adıma geçiş yapınız.

6-) Açılan sayfada sağ tarafta bulunan "Yeni Fesih Başvurusu" oluşturarak işleminize devam ediniz. Ardından yazmış olduğunuz dilekçenizi yükleyerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

7-) Abonelik iptal başvurunuzu eksiksiz iletmeniz durumunda 24 saat içerisinde hizmete ilişkin ücretlendirme ve hizmet durdurulur. Fakat iptal işleminiz 7 gün içerisinde gerçekleştirilebilir.

İptal Dilekçesi ve TurkNet'e Ulaştırma

Yazılı iptal talebinizi kimliğinizin önlü arkalı fotokopisi ve Abone/Hizmet numaranızın, iletişim bilgilerinizin ve imzanızın bulunduğu bir dilekçeyi posta eki ile birlikte iptal-faks@turknet.net.tr adresine veya 0(212) 216 55 60 göndererek te işleminizi yapabilirsiniz. Eğer işleminizi kargo ile gerçekleştirmek isterseniz dilekçeyi aşağıda bulunan adrese kargolayabilirsiniz. TurkNet Faks Numarası: Faks

Adres: TurkNet Genel Müdürlük Adresi: Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi Torun Center A Blok No: 74 A/89 Şişli/İstanbul

Faks: 0 (212) 216 55 60

E-posta: iptal-faks@turknet.net.tr


Kampanyalar