TIKLA ARA

TurkNet İş GİGAFİBER MAX Kampanyası

TurkNet İş GİGAFİBER MAX Kampanyası

İşyerlerine özel kotasız, AKN'siz, hızlı limitsiz internet ve yüksek upload hızı olan internet ve her yöne 1.000 dakika konuşma özelliğine sahip telefon hizmeti ile KOBİ TurkNet İş GİGAFİBER MAX Paketleri ayda 129 TL'den başlayan fiyatlarla! Üstelik paket fiyatına modem dahil edilmiştir.

Paketler İnternet Hızı Telefon AKN Kota Upload Hızı Fiyat
TurkNet İş GİGAFİBER MAX 200 Paketi
(Modem Dahil)
200 Mbps’ye kadar hızlı Her Yöne 1000 DK AKN'siz Limitsiz 50 Mbps'ye kadar 129 TL
TurkNet İş GİGAFİBER MAX 1000 Paketi
(Modem Dahil)
1000 Mbps’ye kadar hızlı Her Yöne 1000 DK AKN'siz Limitsiz 100 Mbps'ye kadar 299 TL

0(212) 942 21 10 Hemen Başvur

Kampanya Detayları

 • Tabloda yer alan tüm ücretlere %18 KDV ve %10 ÖIV dahildir.
 • Kampanya taahhütsüz olup, internet ve telefon aktivasyon (bağlantı) ücretleri hediyedir.
 • TurkNet İŞ MAX Paketleri, internet, modem ve sabit telefon hizmetini birarada içerir. Hizmetten faydalanmak için abone, varsa mevcut en az bir telefon hattını TurkNet’e taşıyabilir ya da TurkNet’ten yeni bir telefon hattı talep edebilir.
 • Turknet İŞ GİGAFİBER MAX 200 Paketinde 200 Mbps’ye kadar(hizmetin alındığı lokasyondaki altyapının desteklediği) en yüksek hız sağlar. Upload(yükleme) hızı olarak, 50 Mbps’e kadar (hizmetin alındığı lokasyondaki altyapının desteklediği) en yüksek hız sağlanır.
 • Turknet İŞ GİGAFİBER MAX 1000 Paketinde 1000 Mbps’ye kadar(hizmetin alındığı lokasyondaki altyapının desteklediği) en yüksek hız sağlar. Upload(yükleme) hızı olarak, 100 Mbps’e kadar (hizmetin alındığı lokasyondaki altyapının desteklediği) en yüksek hız sağlanır.
 • İnternet hizmetinin yeni tesis edileceği aboneliklerde, kurulum Hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmetin ücreti her bir internet kurulumu için vergiler dahil 89 TL olup, ilk hizmet faturasına yansıtılmaktadır.
 • Abonenin, daha önce abone olduğu internet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhütü varsa, kampanya kapsamında taahhüt bozma bedelinin en fazla 240 TL'lik kısmı, 6 aylık taksitler halinde abone faturasına indirim olarak yansıtılır.
 • Statik IP hizmeti aylık vergiler dahil 17 TL olarak ücretlendirilir.
 • İnternet hizmeti, telefon hatlarından birinin aktivasyonunu takip eden 2 fatura dönemi içerisinde herhangi bir nedenle aktive olamazsa ya da aboneliğin herhangi bir döneminde abone tarafından iptal edilirse, kampanya kapsamında aylık 24 TL olarak faturalandırılan Her Yöne 1.000 Dakika Telefon Paketi, vergiler dahil aylık 39 TL olarak faturalandırılmaya başlanacaktır.
 • Paketleriniz kapsamındaki yönlere doğru yaptığınız aramalar toplam paket dakikalarını aşarsa, aşan her dakika 0,35 TL/dk ücretiyle bir sonraki faturanıza yansıtılacaktır. Paket dışında kalan yönler için dakika ücretleri; Uluslararası 1. Kademe mobil hatlar için 0,65 TL, 2.Kademe sabit hatlar için 0,35 TL, 2.Kademe mobil hatlar için 0,70 TL, 3. Kademe sabit ve mobil hatlar için 1,00 TL, 4.Kademe sabit ve mobil hatlar için 2,00 TL, 5. kademe sabit ve mobil hatlar için 2,50 TL'dir
 • Herhangi bir sebeple aboneliğin sonlanması halinde abone, TurkNet tarafından sağlanmış olan modemi TurkNet’e çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak 10 gün içerisinde teslim etmekle yükümlüdür. Modemin zamanında veya kurulumda sunulan parçaları eksik/ bozuk şekilde teslim edilmemesi durumunda tüm vergiler dahil 450 TL tek seferde aboneye fatura edilecektir. Modem kullanıcı hataları nedeniyle arızalanmış ise müşteri modemi iade etmiş olsa da cihaz bedeli aboneye faturalanır.
 • TurkNet, kazanılmış haklar saklı kalmak kaydıyla, kampanya koşullarında ve tarifelerde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyalar